Union – vrtací a frézovací stroje

P/PR-série- horizontální deskový vyvrtávací stroj bez/včetně smykadla

P - série (bez smykadla)

Horizontální deskové vyvrtávačky řady P z produkce firmy UNION poskytují nejvyšší přesnost při dokončovacích operací a ve stejném čase dovolují výkonné obrábění při hrubovacích operacích obrobků o hmotnosti až 250 t.

Efektivně aplikovaná všestrannost

Integrace podlahových desek, otočných stolů a čepových zařízení, jakož i automatická výměna různých přídavných zařízení nebo těžkých nástrojů prostřednictvím sběrné stanice zaručují efektivní obrábění obrobků. Trvale integrovaná čelní hlava na přání umožňuje horizontální otáčení až do průměru 1300 mm.

Klasifikace

 • P Typ podlahy
 • C S automatickým měničem nástrojů
 • U S trvale integrovanou čelní hlavou

K dispozici jsou průměry vyvrtávacích vřeten 130, 150 mm

PR - série (se smykadlem)

Efektivně aplikovaná flexibilita

Integrace podlahových desek, variabilních upínacích stolů a čepových zařízení, jakož i efektivní a automatická výměna různých přídavných frézovacích jednotek nebo těžkých nástrojů prostřednictvím sběrné stanice zaručuje účinné obrábění obrobků.

Klasifikace

 • P Typ podlahy
 • C S automatickým měničem nástrojů
 • R S beranem

Rozsah typů I, II, III.

K dispozici jsou průměry vyvrtávacích vřeten 130, 150, 162, 180, 200, 262 mm.

K-série - komplexní obrábění s maximální přesností

Horizontální vyvrtávačky řady K a KG v provedení posuvného stojanu a stolu umožňují efektivní a přesné kompletní obrábění těžkých obrobků. Díky modulárnímu designu a širokému rozsahu příslušenství je lze přesně přizpůsobit požadavkům vašich obrobků.

Klasifikace

 • K Typ hoblíku
 • C S automatickým měničem nástrojů
 • U S trvale integrovanou čelní hlavou
 • R S beranem
 • G Vysoce přesná vyvrtávačka

K dispozici jsou průměry vyvrtávacích vřeten 130, 150, 162 mm.

Přesná vyvrtávačka KG - přesnost v dokonalosti

Přesná vyvrtávačka KG je řešením pro všechny, kteří vyrábějí a opracovávají své obrobky podle nejvyšších standardů kvality. Na základě spolehlivé řady typu K spojuje výhody klasické vyvrtávačky s výhodami přesného vyvrtávání: flexibilita v kombinaci s mnohem vyšší přesností a investiční náklady, které jsou výrazně nižší než u souřadnicové vyvrtávačky.

S extrémně vysokou přesností jsou obráběny složité, hranolové obrobky o rozměrech více než 2 500 x 2 000 x 1 500 mm a hmotnosti do 6 t. KG je prvním obráběcím strojem, který vyplňuje mezeru na trhu mezi konvenční vyvrtávačkou a souřadnicovou vyvrtávačkou.

Dostupné vyvrtávací průměry vřetena 110, 125 mm (nebo větší na vyžádání).

T-série- efektivní vícestranné obrábění pro střední velikosti

Stolové horizontální vyvrtávačky řady T jsou perfektně navrženy pro efektivní vícestranné obrábění středně velkých obrobků. Stroje lze přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka pomocí široké škály možností a speciálního vybavení.

TM 125 - stolní kompaktní vyvrtávačka

Kompaktní vyvrtávačka bez základů pro efektivní a nákladově efektivní obrábění obrobků do 20 t s upínací plochou až 2500x2000x1600mm. Kombinuje výhody stolové vyvrtávačky a s výhodami obráběcího centra.

Klasifikace

 • T Typ stolu
 • Postel M Monolith ™

Průměr vyvrtávacího vřetena 125 mm.

MILLFORCE - dynamické obrábění pro širokou škálou aplikací

Pojízdný stojan řady MILLFORCE kombinuje rychlé a přesné polohování frézovacích hlav s vynikající stabilitou. Stroj navržen pro obrábění středně velkých obrobků, vyznačuje se vynikající flexibilitou při obrábění jednotlivých dílů a malých nebo středních sérií.

Dostupné frézovací hlavy lze automaticky vyměnit pomocí výměnné stanice.

ZEPTEJTE SE NÁS

Budeme rádi, když nám zanecháte dotaz nebo poptávku.

545 226 047