ProfiTex – texturovací stroje

ProfiTex v kostce

WaldrichSiegen je světovým lídrem na trhu ve výrobě vysoce výkonných texturovacích strojů s elektrickým výbojem, bezkonkurenčních z hlediska výkonu. Stroje ProfiTex jsou navrženy pro maximální produktivitu a dostupnost a také pro pohodlnou manipulaci. Stroje ProfiTex šité na míru konkrétním aplikacím zákazníka a individuálním kapacitním požadavkům splňují i ​​ty nejnáročnější požadavky.

Výjimečně dlouhá životnost rolí

Stroje řady WaldrichSiegen ProfiTex byly důsledně konstruovány pro maximální užitek pro zákazníka. Berou v úvahu specifické požadavky, které představuje výroba sofistikovaných plochých výrobků pro automobilový a obalový průmysl. Jinými slovy: Stroje ProfiTex jsou ve velmi vysoké míře navrženy tak, aby vytvářely homogenní drsnost povrchu válce - s optimální výškou, hustotou a rozložením špiček v extrémně těsných tolerancích.

Proces „superfinišování“ texturovaných povrchů prodlužuje životnost válce až o 300%. Tento proces je výsledkem mnohaletých zkušeností a know-how a byl vyvinut ve spolupráci mezi WaldrichSiegen a Court Holdings Ltd., Beamsville, Ontario / Kanada. Proces superfinišování je patentován v několika zemích (patent č. 7 189 145).

více informací na www.waldrichsiegen.cz

ZEPTEJTE SE NÁS

Budeme rádi, když nám zanecháte dotaz nebo poptávku.

545 226 047