ProfiTurn V – vertikální soustruhy

ProfiTurn V v kostce

Na základě naší tradice a zkušeností získaných během mnoha let budování horizontálních soustruhů a portálových frézek stanoví nyní společnost WaldrichSiegen nová měřítka na trhu s novým inovativním konceptem strojů. Vertikální soustruh ProfiTurn V vyniká přesností, efektivitou a spolehlivostí. Vlastnosti WaldrichSiegen jsou proslulá po celá desetiletí.

Nepřekonatelné z hlediska přesnosti a výkonu

Jedinečnými vlastnostmi, díky nimž soustruh ProfiTurn V jasně vyniká od ostatních konceptů aktuálně dostupných na trhu, je výrazné zvýšení přesnosti a výkonu poskytovaného tímto inovativním konceptem vertikálního soustruhu. Možnost integrovat celou řadu technologií umožňuje vysoce flexibilní obrábění složitých obrobků. Plně hydrostatický design ve všech hlavních osách zaručuje maximální řezný výkon a přesnost.

ProfiTurn V dále vyniká z hlediska energetické účinnosti a snadnosti údržby. Ve spojení se skutečností, že všechny součásti stroje jsou vysoce kvalitní „Made in Germany“, zaručují tyto vertikální soustruhy vysokou produktivitu a minimalizaci nákladů po celou dobu životnosti.

více informací na www.waldrichsiegen.cz

ZEPTEJTE SE NÁS

Budeme rádi, když nám zanecháte dotaz nebo poptávku.

545 226 047