ProfiTurn H - horizontální soustruhy

ProfiTurn H v kostce

Horizontální soustruhy WaldrichSiegen, ProfiTurn H, poskytují nejvyšší přesnost, spolehlivost a výkon, což umožňuje vysoce kvalitní a ekonomické obrábění složitých obrobků. Velký důraz je kladen na robustní design a maximální tuhost celkové konstrukce stroje. Řada ProfiTurn H je v zásadě vybavena hydrostatickými vedeními ve všech lineárních osách, které zajišťují provoz bez opotřebení spolu s vynikajícími tlumicími vlastnostmi a vysokou úroveň obrábění.

Všechny hlavní komponenty jsou vyráběny interně s nejvyšší přesností. Naše široká škála možností, vyvinutých s cílem výrazně snížit dobu opětovného upnutí, vyrovnání a obrábění, poskytuje maximální flexibilitu.

Vzhledem k vysoké energetické účinnosti, snadné údržbě a kvalitě všech komponentů „Made in Germany“ přesvědčí ProfiTurn H vysokou produktivitou a dostupností, což vede k nízkým nákladům po celou dobu životnosti.

více informací na www.waldrichsiegen.cz

ProfiTurn H pro rychlé frézování na první pohled

Horizontální soustruhy WaldrichSiegen, ProfiTurn H, pro soustružení a frézování poskytují nejvyšší přesnost, spolehlivost a výkon. Díky integraci frézovací jednotky s výkonem do 50 kW je zajištěno vysoce kvalitní a ekonomické obrábění složitých obrobků v jednom nastavení.

Velký důraz je kladen na robustní design a maximální tuhost celkové konstrukce stroje. Řada ProfiTurn H je v zásadě vybavena hydrostatickými vedeními ve všech lineárních osách, které zajišťují provoz bez opotřebení spolu s vynikajícími tlumicími vlastnostmi.

Při konstrukci stroje byly důsledně zohledňovány náklady životního cyklu. Soustružnické frézky ProfiTurn H se snadno udržují, jsou energeticky účinné a přesvědčí maximální trvanlivostí. Investiční náklady se proto rychle vyplácejí.

více informací na www.waldrichsiegen.cz

Profiturn H pro obrábění klikových hřídelí.

Horizontální soustruhy WaldrichSiegen, ProfiTurn H, jsou ideální obráběcí stroje pro ekonomické a efektivní obrábění velkých klikových hřídelů pro dvoutaktní dieselové motory. Díky své tuhé konstrukci a hydrostatickému vedení zaručují soustruhy vysoce přesné obrábění klikových hřídelů s vynikající kvalitou povrchu.

Při konstrukci soustruhů WaldrichSiegen pro klikové hřídele byly důsledně zohledňovány náklady životního cyklu. Stroje přesvědčí snadnou údržbou, energetickou účinností a vysokou kvalitou všech součástí stroje.

Koncept stroje

Nejvyšší produktivita a efektivita

WaldrichSiegen klade velký důraz na tuhý design a maximální tuhost celkové konstrukce stroje. V zásadě jsou klikové hřídele řady ProfiTurn H vybaveny hydrostatickými vodicími dráhami ve všech lineárních osách, které zajišťují provoz bez opotřebení a také vynikající tlumicí vlastnosti.

Produktivitu a účinnost těchto soustruhů s klikovým hřídelem lze zvýšit pomocí takzvaného konceptu dvojitých sání vyvinutých společností WaldrichSiegen. Přibližně 70% z celkové doby opracování klikového hřídele je zapotřebí k obrábění hlavních ložisek. V konceptu twin je použit systém kde jeden nástroj obrábí ložiska a druhý obrábí čepy klikové hřídele a tím je zajištěno maximální využití stroje při snížených investičních nákladech.

více informací na www.waldrichsiegen.cz

ZEPTEJTE SE NÁS

Budeme rádi, když nám zanecháte dotaz nebo poptávku.

545 226 047