VIDEA A NÁVODY

Roba topstop bezpečnostní brzda

Speciálně vivinuté brzdy pro šikmé a svislé osy zvyšující bezpečnost gravitačně zatížených os. Brzda splňuje normu EN ISO 13849-1.

Roba linearstop bezpečnostní lineární brzda

bezpečnostni brzda pro statické i dynamické brždění. Vhodná i pro připojení k válcům dle ISO 15552

Roba twinstop výtahová brzda

Je vivinuta pro kompaktní výtahové pohony a poskytuje největší bezpečnost díky redundanci. Je charakterizována velmi krátkou délkou.

Roba DS lamelová bezvůlová spojka

Kompenzuje výchylky, vyznačuje se velmi vysokou torzní tuhostí, vysokými otáčkami, teplotní odolnostní a robustní konstrukcí.

Primeflex bezvůlová, zásuvná hřídelová spojka

Vlnovcová spojka kompenzující výchylky. Vzhledem k patentovanému řešení firmy Mayr je možné spojku demontovat bez poškození měchu i po dlouhé době provozu.

Roba ES zásuvná spojka

Kompenzuje výchylky, tlumí vibrace. Torzní tuhost a faktor tlumení lze přizpůsobit různou tvrdostí pružného elementu.

EAS Compact bezpečnostní spojka

Bezvůlové bezpečnostní spojky EAS Compact jsou navrženy pro omezení kroutícího momentu a vypínají v přesně nastavené hodnotě. Zabraňují zničení drahých částí pohonu a prostojům.

EAS element / EAS element bezpečnostní spojka

Určená pro vysoké momenty a vysoké otáčky. Okamžitě odpojuje hnací a hnanou část v případě přetížení. K dispozici i ekonomické řešení.

EAS Dutytorque bezpečnostní spojka

Bleskově odpojuje hnací a hnanou část v případě přetížení

Profilovaná kolejová brzda ROBA®-guidestop

Bezpečnostní brzda a velmi pevná upínací jednotka pro profilové vedení kolejnic bez vůle. Maximální bezpečnost díky extrémně vysokým přídržným silám a principu bezpečného selhání. Konstrukce používá dva brzdové okruhy pro zdvojnásobení přidržovací síly. Bezpečnost a spolehlivost díky přímému, bezvůlovému a pevnému upnutí.

545 226 047