Wipperman Maraton Lift

Wipperman Maraton Lift
  • Až 35krát vyšší životnost než u standardních válečkových řetězů bez mazání.
  • Až 5krát vyšší životnost než ostatní bezúdržbové řetězy.
  • Není nutné žádné domazávání.

Ať už se používají v průmyslových výrobních procesech, systémech na zvedání automobilů, nůžkových zvedacích plošinách, dynamických pódiích v divadlech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových aplikací - dvojitě patentovaný bezúdržbový zvedací systém zajišťuje přesný a plynulý pohyb zboží a je výkonnou a ekonomickou alternativou ke konvenčním hydraulickým, řetězovým, šroubovým nebo pastorko-hřebenovým zvedacím pohonům.

Pracovní procesy bez nákladných prostojů mají zásadní význam pro vysoce efektivní průmyslovou výrobu. Proto je náš tuhý řetěz, který byl speciálně konstruován pro Marathon Lift, je založen na osvědčené technologii Marathon pro bezúdržbové řetězy.

Navíc dvě patentované součásti našeho kompaktního zvedacího systému zajišťují maximální účinnost a hospodárnost v mnoha oblastech použití.

Inovativní U-profil vnějších destiček, díky kterému se z pružného řetězu během fáze stlačení nebo tažení stane vysoce stabilní sloup. A patentovaný systém vychýlení který umožňuje  podávání řetězu z prostorově úsporné skříně řetězu.  

Spolu se speciálně upraveným ozubením na speciálním řetězovém kole umožňuje kompaktní zvedací systém přesné pohyby bez trhnutí v počtu více než 1mil. pohybových cyklů.

Marathon Lift tak zajišťuje spolehlivou a ekonomickou přepravu veškerého zboží, jako jsou stavební díly, kontejnery, automobily, stroje anebo osob. Dokonale přizpůsobeno hmotnosti, výšce a rychlosti v závislosti na požadované aplikaci. Ve svislém nebo vodorovném směru.


Katalog ke stažení:

ZEPTEJTE SE NÁS

Budeme rádi, když nám zanecháte dotaz nebo poptávku.

545 226 047